top of page
Szukaj

DEZYNFEKCJA TAKSÓWKI

INSTRUKCJA DEZYNFEKCJI TAKSÓWKI:

Przygotowujemy: Pojemnik z atomizerem czyli spryskiwaczem o pojemności ok. 1 l. Rękawiczki lateksowe. Nakładamy tak by rękawy bluzy/swetra znalazły się wewnątrz rękawiczki Ręczniki papierowe 0,5 l. Alkoholu technicznego (Denaturat, Izopropanol itp do kupienia w sklepie budowlanym) 0,25l. Płynu do mycia szyb (mocno pachnącego) Worki na śmieci


1. Spryskujemy dokładnie okolice klamek i dokładnie same klamki - drzwi które były dotykane przez pasażerów. Wycieramy ręcznikiem papierowym. Każdy zużyty ręcznik - do worka.

2. Spryskujemy i wycieramy uszczelki i ranty drzwi. Następnie wewnętrznie szybę i plastiki boczne. Zwracamy szczególną uwagę i dokładnie wycieramy okolice klamki i sterowania szyby.

3. Przecieramy siedzenie spryskanym wcześniej ręcznikiem. Najdokładniej rant siedzenia narażony na kontakt z rękami pasażera.

4. Przecieramy pasy. Szczególnie dokładnie obydwie części klamer pasów.

5. W przypadku zamontowanej przegrody z plexi/folii przecieramy całość od strony pasażera. Przy braku przegrody wycieramy dokładnie górna i tylną część przednich siedzeń – szczególnie zagłówki. Wycieramy dokładnie wewnętrzne boki przednich siedzeń i podłokietnik. Wycieramy słupek pomiędzy siedzeniami (tylną część podłokietnika)


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Konferencja i prezentacja projektu uchwały o zmianie maksymalnych cen taryfowych w warszawskich taksówkach. Po konferencji i dyskusji materiał audio z tekstem projektu i uzasadnieniem złożonym do głos

bottom of page